Aprašymas
YUASA 85AH 760A EFB -/+ akumuliatorius
148,00 € Original price was: 148,00 €.139,99 €Current price is: 139,99 €.
YUASA 85AH 760A EFB -/+ akumuliatorius
| Svoris | 21,2 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 31,7 × 17,5 × 19 cm |
| Ilgis | 317mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 190mm |
| Talpa (Ah) | 85Ah |
| Startinė srovė (A) | 760A |
| Gamintojas | Yuasa |
| Tipas | EFB |