Aprašymas
YUASA 80AH 760A EFB -/+ akumuliatorius
214,00 € Original price was: 214,00 €.160,00 €Current price is: 160,00 €.
YUASA 80AH 760A EFB -/+ akumuliatorius
| Svoris | 19,3 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26 × 17,3 × 22,5 cm |
| Ilgis | 260mm |
| Plotis | 173mm |
| Aukštis | 225mm |
| Talpa (Ah) | 80Ah |
| Startinė srovė (A) | 760A |
| Gamintojas | Yuasa |
| Tipas | EFB |