Aprašymas
YUASA 75AH 710A -/+ akumuliatorius
150,00 € Original price was: 150,00 €.120,00 €Current price is: 120,00 €.
YUASA 75AH 710A -/+ akumuliatorius
| Svoris | 17,6 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 27,8 × 17,5 × 17,5 cm |
| Ilgis | 278mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 175mm |
| Talpa (Ah) | 75Ah |
| Startinė srovė (A) | 710A |
| Gamintojas | Yuasa |
| Tipas | STANDARTINIS |



