Aprašymas
YUASA 72AH 630A +/- akumuliatorius
112,50 € Original price was: 112,50 €.103,99 €Current price is: 103,99 €.
YUASA 72AH 630A +/- akumuliatorius
| Svoris | 18,4 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26 × 17,4 × 22,5 cm |
| Ilgis | 260mm |
| Plotis | 174mm |
| Aukštis | 225mm |
| Talpa (Ah) | 72Ah |
| Startinė srovė (A) | 630A |
| Gamintojas | Yuasa |
| Tipas | STANDARTINIS |