Aprašymas
YUASA 65AH 540A -/+ akumuliatorius
98,00 € Original price was: 98,00 €.91,27 €Current price is: 91,27 €.
YUASA 65AH 540A -/+ akumuliatorius
| Svoris | 15,8 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 27,8 × 17,5 × 19 cm |
| Ilgis | 278mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 190mm |
| Talpa (Ah) | 65Ah |
| Startinė srovė (A) | 540A |
| Gamintojas | Yuasa |
| Tipas | STANDARTINIS |