Aprašymas
YUASA 50AH 450A -/+ JAPAN akumuliatorius
84,00 € Original price was: 84,00 €.76,49 €Current price is: 76,49 €.
YUASA 50AH 450A -/+ JAPAN akumuliatorius
| Svoris | 12,38 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 23,8 × 12,9 × 22,3 cm |
| Ilgis | 238mm |
| Plotis | 129mm |
| Aukštis | 223mm |
| Talpa (Ah) | 50Ah |
| Startinė srovė (A) | 450A |
| Gamintojas | Yuasa |
| Tipas | STANDARTINIS |