Aprašymas
YUASA 45AH 380A -/+ akumuliatorius
74,00 € Original price was: 74,00 €.65,19 €Current price is: 65,19 €.
YUASA 45AH 380A -/+ akumuliatorius
| Svoris | 12,7 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 20,7 × 17,5 × 19 cm |
| Ilgis | 207mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 190mm |
| Talpa (Ah) | 45Ah |
| Startinė srovė (A) | 380A |
| Gamintojas | Yuasa |
| Tipas | STANDARTINIS |