Aprašymas
BOSCH 88AH 680A -/+ akumuliatorius
Akumuliatorius BOSCH 88AH 680A -/+ tinka sunkvežimiams
115,00 € Original price was: 115,00 €.105,00 €Current price is: 105,00 €.
BOSCH 88AH 680A -/+ akumuliatorius
| Svoris | 20,34 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 35,3 × 17,5 × 19 cm |
| Ilgis | 353mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 190mm |
| Talpa (Ah) | 88Ah |
| Startinė srovė (A) | 680A |
| Gamintojas | Bosch |
| Tipas | STANDARTINIS |



