Aprašymas
BOSCH 145AH 800A +/- akumuliatorius
Akumuliatorius BOSCH 145AH 800A +/- tinkamas sunkvežimiams
207,00 € Original price was: 207,00 €.185,00 €Current price is: 185,00 €.
BOSCH 145AH 800A +/- akumuliatorius
| Svoris | 37,12 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 51,3 × 18,8 × 22,3 cm |
| Ilgis | 513mm |
| Plotis | 188mm |
| Aukštis | 223mm |
| Talpa (Ah) | 145Ah |
| Startinė srovė (A) | 800A |
| Gamintojas | Bosch |
| Tipas | STANDARTINIS |



