Aprašymas
YUASA 65AH 620A EFB -/+ akumuliatorius
145,00 € Original price was: 145,00 €.135,12 €Current price is: 135,12 €.
YUASA 65AH 620A EFB -/+ akumuliatorius
| Svoris | 16,8 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 23,2 × 17,3 × 22,5 cm |
| Ilgis | 232mm |
| Plotis | 173mm |
| Aukštis | 225mm |
| Talpa (Ah) | 65Ah |
| Startinė srovė (A) | 620A |
| Gamintojas | Yuasa |
| Tipas | EFB |