Aprašymas
YUASA 90AH 800A -/+ akumuliatorius
145,00 € Original price was: 145,00 €.137,49 €Current price is: 137,49 €.
YUASA 90AH 800A -/+ akumuliatorius
| Svoris | 20,7 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 31,7 × 17,5 × 19 cm |
| Ilgis | 317mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 190mm |
| Talpa (Ah) | 90Ah |
| Startinė srovė (A) | 800A |
| Gamintojas | Yuasa |
| Tipas | STANDARTINIS |