Aprašymas
YUASA 80AH 780A EFB -/+ akumuliatorius
183,00 € Original price was: 183,00 €.169,90 €Current price is: 169,90 €.
YUASA 80AH 780A EFB -/+ akumuliatorius
| Svoris | 22,5 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 30,5 × 17,3 × 22,5 cm |
| Ilgis | 305mm |
| Plotis | 173mm |
| Aukštis | 225mm |
| Talpa (Ah) | 80Ah |
| Startinė srovė (A) | 780A |
| Gamintojas | Yuasa |
| Tipas | EFB |