Aprašymas
YUASA 80AH 760A -/+ akumuliatorius
148,00 € Original price was: 148,00 €.118,00 €Current price is: 118,00 €.
YUASA 80AH 760A -/+ akumuliatorius
| Svoris | 17,2 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 31,7 × 17,5 × 17,5 cm |
| Ilgis | 317mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 175mm |
| Talpa (Ah) | 80Ah |
| Startinė srovė (A) | 760A |
| Gamintojas | Yuasa |
| Tipas | STANDARTINIS |



