Aprašymas
YUASA 80AH 740A -/+ akumuliatorius
124,00 € Original price was: 124,00 €.118,96 €Current price is: 118,96 €.
YUASA 80AH 740A -/+ akumuliatorius
| Svoris | 18,8 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 27,8 × 17,5 × 19 cm |
| Ilgis | 278mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 190mm |
| Talpa (Ah) | 80Ah |
| Startinė srovė (A) | 740A |
| Gamintojas | Yuasa |
| Tipas | STANDARTINIS |