Aprašymas
YUASA 75AH 730A EFB -/+ akumuliatorius
147,88 € Original price was: 147,88 €.138,90 €Current price is: 138,90 €.
YUASA 75AH 730A EFB -/+ akumuliatorius
| Svoris | 19,8 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 31,7 × 17,5 × 17,5 cm |
| Ilgis | 317mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 175mm |
| Talpa (Ah) | 75Ah |
| Startinė srovė (A) | 730A |
| Gamintojas | Yuasa |
| Tipas | EFB |