Aprašymas
YUASA 75AH 650A -/+ akumuliatorius
111,90 € Original price was: 111,90 €.103,00 €Current price is: 103,00 €.
YUASA 75AH 650A -/+ akumuliatorius
| Svoris | 18 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26,9 × 17,4 × 22,3 cm |
| Ilgis | 269mm |
| Plotis | 174mm |
| Aukštis | 223mm |
| Talpa (Ah) | 75Ah |
| Startinė srovė (A) | 650A |
| Gamintojas | Yuasa |
| Tipas | STANDARTINIS |



