Aprašymas
YUASA 74AH 740A +/- akumuliatorius
127,00 € Original price was: 127,00 €.117,99 €Current price is: 117,99 €.
YUASA 74AH 740A +/- akumuliatorius
| Svoris | 19 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26 × 18,1 × 18,5 cm |
| Ilgis | 260mm |
| Plotis | 181mm |
| Aukštis | 185mm |
| Talpa (Ah) | 74Ah |
| Startinė srovė (A) | 740A |
| Gamintojas | Yuasa |
| Tipas | STANDARTINIS |