Aprašymas
YUASA 72AH 630A -/+ akumuliatorius
108,99 € Original price was: 108,99 €.101,99 €Current price is: 101,99 €.
YUASA 72AH 630A -/+ akumuliatorius
| Svoris | 17,5 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26,9 × 17,4 × 22,3 cm |
| Ilgis | 269mm |
| Plotis | 174mm |
| Aukštis | 223mm |
| Talpa (Ah) | 72Ah |
| Startinė srovė (A) | 630A |
| Gamintojas | Yuasa |
| Tipas | STANDARTINIS |