Aprašymas
YUASA 70AH 640A -/+ akumuliatorius
102,00 € Original price was: 102,00 €.93,49 €Current price is: 93,49 €.
YUASA 70AH 640A -/+ akumuliatorius
| Svoris | 18,4 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 27,8 × 17,5 × 19 cm |
| Ilgis | 278mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 190mm |
| Talpa (Ah) | 70AH |
| Startinė srovė (A) | 640A |
| Gamintojas | Yuasa |
| Tipas | STANDARTINIS |