Aprašymas
YUASA 68AH 400A Auxiliary AGM -/+ akumuliatorius
398,00 € Original price was: 398,00 €.378,90 €Current price is: 378,90 €.
YUASA 68AH 400A Auxiliary AGM -/+ akumuliatorius
| Svoris | 17,3 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 25,7 × 17,1 × 22,7 cm |
| Plotis | 171mm |
| Aukštis | 227mm |
| Talpa (Ah) | 68Ah |
| Startinė srovė (A) | 400A |
| Gamintojas | Yuasa |
| Tipas | Papildomas (Auxiliary) |