Aprašymas
YUASA 65AH 600A EFB -/+ akumuliatorius
156,00 € Original price was: 156,00 €.125,00 €Current price is: 125,00 €.
YUASA 65AH 600A EFB -/+ akumuliatorius
| Svoris | 16,6 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 24,2 × 17,5 × 19 cm |
| Ilgis | 242mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 190mm |
| Talpa (Ah) | 65Ah |
| Startinė srovė (A) | 600A |
| Gamintojas | Yuasa |
| Tipas | EFB |