Aprašymas
YUASA 65AH 580A -/+akumuliatorius
103,55 € Original price was: 103,55 €.96,99 €Current price is: 96,99 €.
YUASA 65AH 580A -/+akumuliatorius
| Svoris | 16,3 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 23,2 × 17,3 × 22,5 cm |
| Ilgis | 232mm |
| Plotis | 173mm |
| Aukštis | 225mm |
| Talpa (Ah) | 65Ah |
| Startinė srovė (A) | 580A |
| Gamintojas | Yuasa |
| Tipas | STANDARTINIS |