Aprašymas
YUASA 62AH 550A -/+ akumuliatorius
89,99 € Original price was: 89,99 €.83,99 €Current price is: 83,99 €.
YUASA 62AH 550A -/+ akumuliatorius
| Svoris | 15,93 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 24,3 × 17,5 × 19 cm |
| Ilgis | 243mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 190mm |
| Talpa (Ah) | 62Ah |
| Startinė srovė (A) | 550A |
| Gamintojas | Yuasa |
| Tipas | STANDARTINIS |