Aprašymas
YUASA 60AH 640A AGM -/+ akumuliatorius
174,00 € Original price was: 174,00 €.148,00 €Current price is: 148,00 €.
YUASA 60AH 640A AGM -/+ akumuliatorius
| Svoris | 17,7 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 24,2 × 17,5 × 19 cm |
| Ilgis | 242mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 190mm |
| Talpa (Ah) | 60Ah |
| Startinė srovė (A) | 640A |
| Gamintojas | Yuasa |
| Tipas | AGM |



