Aprašymas
YUASA 56AH 510A -/+ akumuliatorius
74,75 € Original price was: 74,75 €.66,15 €Current price is: 66,15 €.
YUASA 56AH 510A -/+ akumuliatorius
| Svoris | 13,83 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 24,3 × 17,5 × 17,5 cm |
| Ilgis | 243mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 175mm |
| Talpa (Ah) | 56Ah |
| Startinė srovė (A) | 510A |
| Gamintojas | Yuasa |
| Tipas | STANDARTINIS |