Aprašymas
YUASA 54AH 500A -/+ akumuliatorius
90,00 € Original price was: 90,00 €.81,90 €Current price is: 81,90 €.
YUASA 54AH 500A -/+ akumuliatorius
| Svoris | 13,4 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 20,7 × 17,5 × 19 cm |
| Ilgis | 207mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 190mm |
| Talpa (Ah) | 54Ah |
| Startinė srovė (A) | 500A |
| Gamintojas | Yuasa |
| Tipas | STANDARTINIS |