Aprašymas
YUASA 50AH 520A AGM -/+ akumuliatorius
183,00 € Original price was: 183,00 €.158,00 €Current price is: 158,00 €.
YUASA 50AH 520A AGM -/+ akumuliatorius
| Svoris | 15,9 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 20,7 × 17,5 × 19 cm |
| Ilgis | 207mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 190mm |
| Talpa (Ah) | 50Ah |
| Startinė srovė (A) | 520A |
| Gamintojas | Yuasa |
| Tipas | AGM |



