Aprašymas
YUASA 45AH 440A -/+ akumuliatorius
84,90 € Original price was: 84,90 €.79,90 €Current price is: 79,90 €.
YUASA 45AH 440A -/+ akumuliatorius
| Svoris | 10,9 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 17,5 × 17,5 × 19 cm |
| Ilgis | 175mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 190mm |
| Talpa (Ah) | 45Ah |
| Startinė srovė (A) | 440A |
| Gamintojas | Yuasa |
| Tipas | STANDARTINIS |