Aprašymas
YUASA 45AH 325A Auxiliary AGM +/- JAPAN akumuliatorius
220,00 € Original price was: 220,00 €.200,00 €Current price is: 200,00 €.
YUASA 45AH 325A Auxiliary AGM +/- JAPAN akumuliatorius
| Svoris | 12,7 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 23,8 × 12,9 × 22,7 cm |
| Plotis | 129mm |
| Aukštis | 227mm |
| Talpa (Ah) | 45Ah |
| Startinė srovė (A) | 325A |
| Gamintojas | Yuasa |
| Tipas | Papildomas (Auxiliary) |