Aprašymas
YUASA 42AH 390A -/+ akumuliatorius
68,90 € Original price was: 68,90 €.64,25 €Current price is: 64,25 €.
YUASA 42AH 390A -/+ akumuliatorius
| Svoris | 10,46 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 17,5 × 17,5 × 19 cm |
| Ilgis | 175mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 190mm |
| Talpa (Ah) | 42Ah |
| Startinė srovė (A) | 390A |
| Gamintojas | Yuasa |
| Tipas | STANDARTINIS |