Aprašymas
YUASA 100AH 850A EFB -/+ akumuliatorius
185,00 € Original price was: 185,00 €.175,03 €Current price is: 175,03 €.
YUASA 100AH 850A EFB -/+ akumuliatorius
| Svoris | 24 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 35,3 × 17,5 × 19 cm |
| Ilgis | 353mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 190mm |
| Talpa (Ah) | 100Ah |
| Startinė srovė (A) | 850A |
| Gamintojas | Yuasa |
| Tipas | EFB |