Aprašymas
BOSCH 80AH 800A -/+ AGM akumuliatorius
Akumuliatorius BOSCH 80AH 800A -/+ AGM lengviesiems automobiliams
197,00 € Original price was: 197,00 €.165,00 €Current price is: 165,00 €.
BOSCH 80AH 800A -/+ AGM akumuliatorius
| Svoris | 22,76 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 31,5 × 17,5 × 19 cm |
| Ilgis | 315mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 190mm |
| Talpa (Ah) | 80Ah |
| Startinė srovė (A) | 800A |
| Gamintojas | Bosch |
| Tipas | AGM |