Aprašymas
BOSCH 75AH 730A -/+ EFB akumuliatorius
Akumuliatorius BOSCH 75AH 730A -/+ EFB lengviesiems automobiliams
145,00 € Original price was: 145,00 €.129,00 €Current price is: 129,00 €.
BOSCH 75AH 730A -/+ EFB akumuliatorius
| Svoris | 20,7 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 31,5 × 17,5 × 17,5 cm |
| Ilgis | 315mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 175mm |
| Talpa (Ah) | 75Ah |
| Startinė srovė (A) | 730A |
| Gamintojas | Bosch |
| Tipas | STANDARTINIS |