Aprašymas
BOSCH 70AH 760A -/+ AGM akumuliatorius
Akumuliatorius BOSCH 70AH 760A -/+ AGM lengviesiems automobiliams
169,95 € Original price was: 169,95 €.149,00 €Current price is: 149,00 €.
BOSCH 70AH 760A -/+ AGM akumuliatorius
| Svoris | 20,4 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 27,8 × 17,5 × 19 cm |
| Ilgis | 278mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 190mm |
| Talpa (Ah) | 70AH |
| Startinė srovė (A) | 760A |
| Gamintojas | Bosch |
| Tipas | AGM |