Aprašymas
BOSCH 52AH 470A -/+ akumuliatorius
Akumuliatorius BOSCH 52AH 470A -/+ lengviesiems automobiliams
84,00 € Original price was: 84,00 €.73,45 €Current price is: 73,45 €.
BOSCH 52AH 470A -/+ akumuliatorius
| Svoris | 12,89 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 20,7 × 17,5 × 19 cm |
| Ilgis | 207mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 190mm |
| Talpa (Ah) | 52Ah |
| Startinė srovė (A) | 470A |
| Gamintojas | Bosch |
| Tipas | STANDARTINIS |