Aprašymas
BOSCH 110AH 680A +/- T3 akumuliatorius
Akumuliatorius BOSCH 110AH 680A +/- tinka sunkvežimiams
149,00 € Original price was: 149,00 €.132,00 €Current price is: 132,00 €.
BOSCH 110AH 680A +/- T3 akumuliatorius
| Svoris | 28,6 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 34,9 × 17,5 × 23,5 cm |
| Ilgis | 349mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 235mm |
| Talpa (Ah) | 110Ah |
| Startinė srovė (A) | 680A |
| Gamintojas | Bosch |
| Tipas | STANDARTINIS |