Aprašymas
BOSCH 110AH 680A -/+ akumuliatorius
Akumuliatorius BOSCH 110AH 680A -/+ tinka sunkvežimiams
152,00 € Original price was: 152,00 €.138,20 €Current price is: 138,20 €.
BOSCH 110AH 680A -/+ akumuliatorius
| Svoris | 28,8 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 34,9 × 17,5 × 23,5 cm |
| Ilgis | 349mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 235mm |
| Talpa (Ah) | 110Ah |
| Startinė srovė (A) | 680A |
| Gamintojas | Bosch |
| Tipas | STANDARTINIS |