Aprašymas
BOSCH 180AH 1400A +/- akumuliatorius
Akumuliatorius BOSCH 180AH 1400A +/- tinkamas sunkvežimiams
251,00 € Original price was: 251,00 €.232,35 €Current price is: 232,35 €.
BOSCH 180AH 1400A +/- akumuliatorius
| Svoris | 45,71 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 51,3 × 22,2 × 22,3 cm |
| Ilgis | 513mm |
| Plotis | 222mm |
| Aukštis | 223mm |
| Talpa (Ah) | 180Ah |
| Startinė srovė (A) | 1400A |
| Gamintojas | Bosch |
| Tipas | STANDARTINIS |