Aprašymas
YUASA 57AH 430A Auxiliary AGM +/- akumuliatorius
380,00 € Original price was: 380,00 €.355,00 €Current price is: 355,00 €.
YUASA 57AH 430A Auxiliary AGM +/- akumuliatorius
| Svoris | 15,09 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 22 × 17,1 × 22,7 cm |
| Plotis | 171mm |
| Aukštis | 227mm |
| Talpa (Ah) | 57Ah |
| Startinė srovė (A) | 430A |
| Gamintojas | Yuasa |
| Tipas | Papildomas (Auxiliary) |