Aprašymas
YUASA 35AH 272A Auxiliary +/- JAPAN akumuliatorius
200,05 € Original price was: 200,05 €.183,00 €Current price is: 183,00 €.
YUASA 35AH 272A Auxiliary +/- JAPAN akumuliatorius
| Svoris | 10,46 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 19,7 × 12,9 × 22,7 cm |
| Plotis | 129mm |
| Aukštis | 227mm |
| Talpa (Ah) | 35Ah |
| Startinė srovė (A) | 272A |
| Gamintojas | Yuasa |
| Tipas | Papildomas (Auxiliary) |